Filmai apie tibetą

 

MAŽASIS BUDA

 

mažasis Buda

 (1993) 140 min.
Little Buddha
Drama

Aktoriai: 

 Keanu Reeves ,Bridget Fonda , Chris Isaak ir kiti

Rezisierius  Bernardo Bertolucci

 

Mirus Tibeto Lamai Dorzei budistiniai vienuoliai leidžiasi į kelione ,jie ieško vaiko į kuri persikėlė Lamos siela .Jie randa tris kandidatus. Visus tris vaikus vienuoliai pasiima kartu. Rezultatas neįtikėtinas ir patiems vienuoliams…

 

 

 

 

 

Septyneri metai Tibete

septyneri metai tibete

 

1997 m , 3dalys

Režisierius: Jean- Jacques Annaud
Pagr. aktoriai:  Brad Pitt ,David Thewlis ,BD Wong
Žanras: Nuotykių, Drama

„Septyneri metai Tibete” Bradas Pittas vaidina realią asmenybę – vienišą ir egoistišką austrų alpinistą Heinrichą Harerį. Jis 1939- aisiais šturmavo Everestą, pateko į Tibetą, ir, vietoj planuotų keturių mėnesių, praleido ten septynerius metus, artimai susidraugaudamas su pačiu Dalai Lama. Įspūdingų vaizdų ir kvapą gniaužiančių momentų nestokojančiame filme vaidina ir Ingeborga Dapkūnaitė, kuriai atiteko B.Pitto žmonos vaidmuo.

 

 

Kundun

Filmas Kundun

Jav , Drama,128 min., 1997 metai

Rezisierius Martin Scorsese

Vaidino: Tenzin Thuthob Tsarong, Gyurme Tethong ir kiti

 

Realus pasakojimas apie gyvenimą ir tragišką likimą Keturioliktojo Dalai Lamos, viena iš didžiausių mūsų laikų religinių veikėjų, ir dvasinio mokytojo.Vaikystės ir jaunystės kronika, pilnas rūpesčių dėl senovės tautos ateities, ryžtingos pastangos ginti teisę dėl Tibeto politinės ir religinės nepriklausomybės.

 

SAMSARA

Samsara

2001 m., Vokietija, Prancuzija. Drama

Režisierius  Pan Nalin

 

Jaunas vienuolis, meditacijoj praleido daug laiko. Jo sugrįžimas į savo gimtąja vienuolyną ir Rinpočė padovanoja jį aukštu titulu … Manau, kad tai žinių ir budizmo studijų sėkmė, bet Tashi, vienuolis pasaulyje jau nebetelpa. Jis jau pavargęs nuo gilių meditacijų ir nepasaulietiško gyvenimo.Atsakes visų savo titulų galiausiai jis pasineria į aistrą ir ….

 

 

Milarepa

 

Tai filmas apie Tibeto jogą, poetą ir žmogų kuris turėjo daug nuveikti 

kad pasiektų nušvitimą dar šiame gyvenime…

Žiurėti filmą čia:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.