Himalajų druska

Himalajų druska susidarė prieš 500 milijonų metų išdžiūvus senosioms jūroms ir glūdi žemėje 300-600 m. gylyje, apsaugota nuo aplinkos poveikio.

Tai yra visiškai natūrali, neapdorota ir chemiškai nevalyta druska.  Joje yra apie 80 elementų, ne tik natrio chloridas, jodas ir vanduo, kaip įprastinėse stalo druskose.

Himalaju druska

Himalajų akmens druskoje, palyginus su kitomis akmens druskomis, yra gausu kalio ir mažai natrio, todėl ji nekenkia žmogaus sveikatai. Priešingai – (kartu su vandeniu) ji reguliuoja kraujo spaudimą, šalina toksinus, reguliuoja ląstelių ph ir vandens kiekį organizme, stiprina kaulus ir kvėpavimo sistemą, gerina miegą, energizuoja ir jaunina. Tai visiškai natūralus, neperdirbtas produktas, kurio poveikis iš esmės skiriasi nuo stipriai perdirbtų plačiai naudojamų analogų (panašiai kaip rafinuotas cukrus ir natūralūs cukrūs, balti miltai ir pilno grūdo nevalyti miltai, rafinuoti aliejai ir šalto spaudimo aliejai).
Himalajų druska turi taisyklingų kristalų struktūrą – tai lemia jos didelę energetinę vertę.

Kasdien maistui žmogus sunaudoja 4000-6000mg. Druskos. Įprastai tai chemiškai išvalyta stalo druska, nes visų druskų užterštumas siekia 80% ir daugiau. Himalajų druskos užteštumas nesiekia 1% .Taigi, ji švari kaip krištolas, giliai po Himalajais išsaugojus nepaprastas skonio savybes ir energetiką, turtingiausia natūraliais elementais. Himalajų druska naudojama kaip įprasta stalo druska. Geriausia ją berti ant jau paruošto maisto. Taip taupiau ir kiekvienas produktas „išskleidzia“ savo skonį. Dėl ypatingo šios druskos skonio ir sveikatinimo, ją naudoja geriausi Europos ir pasaulio restoranai ir sveiko maisto gamintojai. Kartą paragavęs Himalajų druskos, niekada nenorėsi kitos.

Himalajų druska rekomenduojama naudoti ne tik maistui, mineralinės druskos gėrimams (sūrymams), bet ir plauti akims, nosiai, pilti į vonią (balneoterapijai). Šiais atvejais ruošiamas 1% druskos tirpalas. Himalajų druskos vonia – detoksikuoja, jaunina, atpalaiduoja, stipriai drėkina odą, palankiai veikia esant odos problemoms – dermatitams, niežėjimui.

Sudėtis: 100% druska (NaCl 970 g/kg, Ca 2290 mg/kg, K 2140 mg/kg, Mg 998 mg/kg, Si 183 mg/kg, Sr 139 mg/kg, Fe 33,4 mg/kg, Br 10,6 mg/kg, Zn 4,46 mg/kg, Ba 1,66 mg/kg, Ti 1,65 mg/kg, Mn 1,52 mg/kg, P 1,49 mg/kg), natūrali, nerafinuota, be priedų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.